OKEY - GENEL BAKış

okey - Genel Bakış

okey - Genel Bakış

Blog Article

Oyunu eşli olarak oynarken klasik oyununun kuralları meri oluyor. Eşiniz veya siz açtığınızda oyunu bot oyunculara karşı kazanmış oluyorsunuz.

Bir yandan hasbihâl edebileceğiniz bir taraftan okey oyna ve oyunun keyfini çıkarabileceğiniz temsil odaları sayesinde anın tadını çıkarabiliyor, yeni ihvan edinebiliyorsunuz.

Tüm dünyada 31 Kânunuevvel 2020'den sonrasında Flash ve Flash Player destekleyen yazılı sınavmların yararlanmaı maatteessüf kaldırılacaktır. 101 Okey oyunumuzda Flash destekli bir entrika başüstüneğundan bu tarihten sonrasında yayın canına son verilecektir. Mevcutta mevcut VIP 101 Odalarının sahipleri ise bu tarihten sonra veya yalnız Mynet Müşteri Hizmetlerine ulaşarak odalarını Okey, Tavla veya Mega Oda ile değsorunimini sağlamlayabilirler.

Online olarak okey oyna, ciddi real okey odaları aracılığı ile farklı insanoğlu ile tanışmak isteyenler yürekin görev veren bir entrika sitesi olan web sitemiz mevhum ortamda keyifle temaşa oynamanızı sağlayan nadir sitelerden biridir.

Külah zarfında çip olarak adlandırılan puanları kazandığınızda rakiplerinizle aranızdaki farklı harismanız olanaklı olacaktır. Seviye atlamanızı, bu oyundaki ustalığınızı göstermenizi ve geçirdiğiniz çalgılı çağanaklı vakitleri sair kullanıcılarla paylaşmanızı sağlayacak olan siteler sayesinde bu imkanları elde edebilirsiniz.

Baştan aşağı yasal bir şekilde oynanan ve sizlerden rastgele bir tıngır almayan bu şehir yardımıyla ihvanınızla gır gır çağ geçirmeniz artık olası.

Artık masanıza sadece aşağıdaki adresi paylaşmış olduğunız arkadaşlarınız girebilir, adresi kopyalayıp dubara süresince arkadaşınıza mesaj atabilir evet da toplumsal medyada paylaşabilirsiniz

Giriş keşfet yaptıktan sonra lobiye gireceksiniz. Buradan profilinize gidebilir ve farklı tablolara giriş yapabilirsiniz. Ekranın ortasında bulunan bütün tabloların bir sıralaması bulunmaktadır.

Oyuna tevessül takkadak çapraşık gelen taşlarınızı soldaki menü üzerinden sırala komutuna basarak kolay hizaya getirebilir ve böylelikle vakit kazanabilirsiniz. Siyah, yeşil, mavi ve kırmızı renk taşlardan oluşan setler ile yapmanız gereken elinizdeki bütün taşları olta kuralları çerçevesinde bir araya sağlamak ve elinizi hevesliarak benek kazanmaktır.

Hayalî desise sitelerindeki enseış kaliteyi azaltsa da 101 plus seçiminda çeşitli oyuncular ile oyununu tekli ve çoklu giriş seçenekleri ile sitemiz yoluyla oynayabilirsiniz.

Bu çeşitlilik sayesinde kullanıcıların balaban çoğunluğu dilediği ve huzur aldığı masalarda düzen oynayabilmekte ve hatta edinmiş evetğu kaşkariko ihvanı ile biricik bir masada toplanabilmektedir.

eren sen kim oluyorsunda bana kurmaca gamze diyebiliyorsun ıvır zıvır şeytan çocuk ağzını topla birdaha bana böyle şey deme sen kimsin nitekim şayet ağzını toplamazsan ben toplarım sıkıntı yasak valla tabanğımın şeşna kızılırım seni

Canlı okey oyunları oynatmakta olan nispeten farklı siteler bulunmaktadır. Bu sitelerinin bir kısmı sosyal olan faaliyetleri ile bile oyuncuların ilgilisi çekmiş bulunmaktadır.

Araç sırasında belirttiğiniz yaşın akıllıca olduğunu onaylıyorsunuz. Gönderilen yaşın rast olmadığını nüans edersek, hesabınızı metres hakkımızı saklı cirimız.

istanbul okey

Report this page